Başak Burcu Nasıl Biridir ? Neden Aldatır ?

Başak Burcu Nasıl Biridir ? Neden Aldatır ?

Başak Burcu Nasıl Biridir ? Neden Aldatır?

Kendine göre bir eş ister başak burcu. Bu çok özenli burcumuz oldukça temiz, bakımlı, düzenli ve kuralcıdır. Kendi nasılsa karşısındakini de öyle görmek ister…

Eleştiri yapmaya bayılır ancak kendine yönelik eleştirileri pek umursamaz. Bu umursamazlığı daima partnerini huzursuz eder.

Çok konuşur ve karşı tarafın sabırlı bir şekilde onu dinlemesini ister.

Bir başak burcunun hemen her gün fikirleri değişebilir. Partnerinin de bu fikir değişikliklerine uyum sağlamasını bekler.

Başak burcunu kendi içinde iki farklı kişiliğe ayırabiliriz. Biri her gece eğlenmeye çıkar, deliler gibi dans eder, her anı hayat doludur, evde durmak istemez.

Diğeri ise çayını, kahvesini, kitabını alıp evinin penceresinde yağmuru izlemekten aşırı keyif alır. Bu tamamen onların o dönem içerisinde ki ruh hallerine ve psikolojilerine bağlıdır.

Sizin anlayacağınız sık sık depresyona girebilirler.

Astroloji günden güne başak burçları için farklı anlamlar ifade edebilir yani onları aşırı etkiler.

Bu burç için bir an önce biraz araştırma yapalım.

Burcu Nasıl Bir Partnerdir ?

Oldukça eğlenceli, hayat dolu, karşı tarafa değer veren bir partnerdir. Eğlenmeyi billirler ve sizi mutlu etmeye çalışırlar. Aynı zamanda oldukça tutkulu ve şehvetlidirler. Dış görünüşleri çok önemlidir onlar için. onlara kapılmamanız imkansızlaşır. Bir başak burcuyla hayatınızı neşe dolu yaşayabilirsiniz, eğer onlara uygun bir eş olabilirseniz…

Neden Aldatır ?

Sevgili başak burcu partnerleri… Öncelikle bir başak burcuna uygun bir partner olabilmeniz için düzenli bir hayatınızın olması gerekmektedir.Fazla düzensizlik başak burçlarına oldukça itici gelebilir. Oğer onu dinlemiyorsanız ve egoları epey yüksek olan başak burcunun özgüvenini düşürebilecek bir davranışta bulunuyorsanız bilin ki sizden kısa sürede soğuyacaktır. Kendisini çok fazla sıkarsanız ve her attığı adımın hesabını sorarsanız başak burcu elinizden uçar gider.Kendileri çok fazla ilgiden ve alakadan da rahatsızlık duyabilirler. Eğer ilişkinin artık heyecanı kalmamışsa başak burcu kendini yavaş yavaş başka arayış içinde bulur.İçlerinden bunu yapmak gelmese de hatta üzülseler bile istemsizce başka aşklara eğilimi başlar başak burcunun.Monotanlaşmış bir ilişki kapana kısılmış bir başak burcu demektir ve o kapandan biri onu kurtarırsa elbette başak burcu için yeni bir heyecan ve yeni bir aşk doğacaktır.
Diğer Burçlar için Astroloji Kategorimizi Ziyaret Etmenizi Tavsiye Ederiz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.