Yay Burcu Kadınına Bağlanmanıza Sebep 10 Efsane Özellik

Yay Burcu Kadınına Bağlanmanıza Sebep 10 Efsane Özellik

Yay Burcu Kadını na Bağlanmanıza Sebep İşte 10 Efsane Özellik

Yay burcu kadınlarının ne kadar zeki ne denli heyecanlı, maceracı olduğunu biliyoruz. Ama bu özelliklerine ek öyle özellikleri var ki; bir dünya arkadaşım olsun ama içleri boş olsun değil, bir tane dostum olsun iyi günde kötü günde benimle olsun diyenlerin baş tacı

Yay Burcu Kadını na Bağlanmanıza Sebep İşte 10 Efsane Özellik

  • Ömür Boyu Neşenin Koşulsuz Kefilsiz Tek Şartı

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Ne zaman isterseniz isteyin sizi neşeye boğacak tek kadın tipidir. Yüzünüzü sebepsiz yere bile olsa muhakkak güldürmeyi başaracaktır. Triple, kasıntı tavırlarla asla işi yoktur. Sizin gelmenizi beklemez. Arkadaşlarını zaten başta kendi zeka seviyesine göre seçtiği için her birine ayrı bir değer verir ve asla üzülmelerini istemez. Ne yaşarsa yaşasın üzüntüsü asla belli olmayan yay kadını her şartta mutlu olmasını bilir, ya da bulunduğu durumu şükür sebebi saymasını…

  • Psikolojik Desteklere Para harcamak Yerine 1 Tane Yay Burcu Kadını Arkadaşınız Olsun Yeter

Yay Burcu Kadını Arkadaş

Yay Burcu Kadını Arkadaş

Son derece harika bir dinleyici olan yay kadını, empati gücü ile sizi sakin bir şekilde dinleyecektir. Sizin bulunduğunuz durumu gerçekten değerlendirerek yorumlayacaktır. Yine zekası ve ileri görüşlülüğü ile size tavsiyelerde bulunacak ve size pozitif enerji verecektir. Bir psikoloğa dünyanın parasını verip standart tavsiye almak yerine yay burcu kadını nı yanınızdan ayırmayın. O sizi bıkmadan usanmadan dinler.

  • Triplerden Bunalmışların Kadim Dostu Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını küçük denizlerde boğulmaz. Trip, takıntı v.b. tavırlarla işi gücü olmaz. Sizi daraltmaz ya da devamlı burnunuza kakacak cümleleri yoktur. Hayata kaldığı yerden devam eder herkese bol şans diler…

  • Birileri Hayallerini Durdursun Diyeceğiz Ama İmkansız…

Yay burcu kadını inanılmaz bir hayal gücüne sahiptir. Onu kısıtlayacak, engelleyecek hiçbir etkeni hayatında tutmaz. Eğer sınırsız bir eğlence arıyorsanız işte o bu kadında mevcut. Bu hayaller insanların gözünde dünyadan bi haber gösterse de, o her şeyin gayet bilincindedir. Hayatın gerçeklerinden asla uzakta olmaz. Hayaller uçsa da ayakları yerdedir.

  • Kimlere Yükselir,Kimlerden Koçar Adımla Kaçar ?

Doğru düzgün, dürüst insanlara hayrandır. Bu dostluklar daimidir ve her şeyini vermeye razıdır. Çevresinde sadece bu insanlara yer vardır. Eğer yakınında birilerinin ufak hesap içerisinde olduğunu hissederse kaldı ki bu yay kadını için an meselesidir; koşar adımlarla o kişiden uzaklaşır. Ama orayı terk etmeden önce mekanı oradakilere zindan eder. Eğer yay burcu kadını arkadaşınız var ise asla yalan söylemeyin; çünkü zekasının hafife alındığını fark etmek onu çılgına çevirecektir.

  • 15’inde Neyse 60’ında Daha Beterdir.Enerjisi Yıllandıkça Artar

Yayların enerjisi biter mi yaşlansa durgunlaşır mı desek; aslaa diye sesler duyarız. Etrafınızda içi içine sığmayan gençlere taş çıkaran nineler var ise emin olun onlar birer yay ninesidir. Bu enerji yaylarda her zaman her yerde kendisine hayran bıraktırır.

  • Gülme Krizlerine Girerken Espiride Kalite Arayanların Tek Adresi

Yay Burcu

Yay kadınları samimi oldukları her ortamda neşe sebebidir. Gülme krizlerine girmeye hazır olun onun yanında. Yerlere yatmak da serbesttir onu da belirtelim. Seviyesi yüksek espri yapması sebebi ile bazen 5-10 dakika sonra espriyi anladığınızda olabilir. Siz gülmeye devam edin😊

  • Rahatlığı Herkesi Gerer

Yay kadını sizin gideceğiniz yolu çoktan gidip gelmiş, bütün olayları çözümlemiş, şu anda eline çekirdek alıp olan biteni izleme derdindedir. Rahat tavırları insanları oldukça gerebilir. Nasıl insan bu dünya yansa umurunda olmaz denilir ancak o, dediğimiz gibi hayatı çözmüştür, hesabını yapmıştır taşı gediğine çoktan oturtmuştur bile.

  • Bu Şans Nereden Gelir Diye Düşünürseniz

Yay Burcu

Şansları ile bilinen yaylar bu özellikleri ile göz önünde olurlar. Bunun sebebi ise pozitif enerjileridir. Olumsuzu görseler de asla pozitif düşünceden ayrılmazlar ve bu doğrultuda yer alırlar. Bu sebeple şans onlarla değilse bile pozitif düşünceleri ile yay burcu kadınları şansı ayaklarına zorla da olsa getirirler.

  • İyi Bir Arkadaş İse İyi Bir Eş Olamazmı

Yay Burcu

Yay Burcu

Peki bu kadar olumlu davranış içinde bu kadın iyi bir eş olamaz mı? Tabi bu da yanındaki kişisine göre değişir. Siz eğer doğru ve dürüst bir anlayıştan uzak iseniz, evde pineklemeyi seven, hayattan bi haber, sanattan ve modern dünyadan uzak iseniz, burnu havada bir tipseniz, yapmacık haller ile kostümleriniz dolaşıyor iseniz onunla mutlu olmanız imkansız.

Eğer bu hayatta maddeye önem vermiyorsanız, paranın değeri ya da insanların ne söylediği umurunuzda değil ise ve siz gezip dolaşmayı seven insan canlısı biri iseniz bir eş olarak yay burcu kadını size baş tacı olacaktır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.